MARKALAR

LIP FUSION INFATUATION EN ETKİLİ DUDAK DOLGUNLAŞTIRICI RUJ Pucker Up

FUSION BEAUTY - LIP FUSION INFATUATION - DÜNYANIN 1 NUMARASI, HOLLYWOON ÜNLÜLERİNİN TERCİHİ, SANSASYONEL, MUCİZE DUDAK DOLGUNLAŞTIRICI ve DUDAK BAKIM ÜRÜNÜ - ENJEKSİYONLA BİREBİR AYNI SONUÇLAR - RENK: PUCKER UP

Detaylar


28,00 TL


Stokta yok. (Stoğa girince haberdar olmak için e-postanızı yukarıya yazıp buraya tıklayın)

Loyalty program İndirimli ürün olduğu için alışveriş puanı yoktur.


FUSION BEAUTY - LIP FUSION
INFATUATION
For never-before-achievable lip volume...instantly, and always!

DÜNYANIN 1 NUMARASI, HOLLYWOON ÜNLÜLERİNİN TERCİHİ
SANSASYONEL, MUCİZE DUDAK DOLGUNLAŞTIRICI ve DUDAK BAKIM ÜRÜNÜ

-- ENJEKSİYONLA BİREBİR AYNI SONUÇLAR --
Daha önce hiç olmadığı kadar DOLGUN dudaklar için, ANINDA ve KALICI olarak

RENK: PUCKER UP

FİYAT SET İÇERİSİNDEN 1 ADET ÜRÜN İÇİNDİR. KOMPLE SET İÇİN DEĞİLDİR.

Dünya çapında en çok beğenilen ve en çok satılan, Milla Jojovic, Pamela Anderson, Angeline Jolie ve daha birçok Hollywood ünlülerinin kullandığı, çığır açan, sansasyonel, mucizevi dudak dolgunlaştırıcı ürün Lip Fusion, EcemGuzellik güvencesiyle sizlerle.
Enjekte edilmeden, iğneye, acıya gerek kalmadan, dudakları anında dolgunlaştıran üstün bakım.
Lip Fusion'ın çığır açan "Amplifat" konsantresi, dudaklarınızın kendi doğal yağ asitlerini arttırıp, muhafaza ederek, daha önce hiç olmadığı seviyede dolgunluğa ulaşmasını ve CİDDİ ANLAMDA ŞİŞKİNLEŞMESİNİ sağlarlar.
Çifte kapsüllü dolgunlaştırıcı kürecikler hem anında, hem de zaman içerisinde kalıcı olarak, daha da fazlalaşan dolgunluk kazandırır.
Dudak dokusuna bakım yaparak, dudağınızın kendi rengini canlandırır.
Yeni tasarım fırçası kusursuz uygulama ve renk kapatıcılığı kazandırır.
Yenilikçi çok özel dokusu, dudak parlatıcısının parlaklığını ve sıvı rujun lüks kıvamını aynı anda bünyesinde barındırır. Üst seviyede çok yoğun parlak görünüm kazandırır.

O kadar yoğunki bir tek damlası yetiyor. İsterseniz fırçasıyla komple sürmek yerine, dudaklarınıza nokta kadar koyun ve parmaklarınızla yayın. Sonuca hayran kalacaksınız.

Aynı zamanda, özellikle kuruluk ve çatlak problemi yaşayan dudaklar için muhteşem bir tedavidir. Bir kere sürdükten sonra, daha ilk kullanımdan itibaren dudaklarınızın dokusu bir anda değişiyor, o kuruluk ve çatlamadan eser kalmıyor, yepyeni yumuşacık ve DOLGUN dudaklara sahip oluyorsunuz.

SONUÇ:
Enjeksiyon yapılmış gibi ama enjeksiyona gerek kalmadan ulaşılan MUHTEŞEM DOLGUN, PÜRÜZSÜZ, BAKIMLI VE NEMLİ CAZİBELİ DUDAKLAR.

RENK: PUCKER UP

Gramaj: 2,5 gram.
*** ÖZEL YARIM BOY - 1/2 TAM BOY ***


(Tam Boy 5,5 gramdır.)

 

Fotoğraflardaki set içerisinde 3ü bir arada kutulu olarak gelmiştir, bu yüzden her bir rujun tek başına kutusu mevcut değildir.

FİYAT SET İÇERİSİNDEN 1 ADET Pucker up renkli ÜRÜN İÇİNDİR. KOMPLE SET İÇİN DEĞİLDİR.

Bu ürünü satın alan diğer müşterilerimiz, şu ürünleri de satın aldılar:

SEPET  

(boş)

Copyright © 2007- 2015 Ecem Güzellik. Sitemizdeki tüm içerik, Ecem Güzellik'e ait olup, izinsiz kopyalama yapanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.