MARKALAR

DIOR CAPTURE R 60/80 FILLER KIRIŞIKLIK DOLDURUCU BOTOX ETKİLİ SERUM

CHRISTIAN DIOR CAPTURE R 60/80 FILLER - BOTOX VE LAZERE ARTIK GEREK KALMADI - DERİN KIRIŞIKLIK DOLDURUCU, BOTOX ETKİLİ, ÇIĞIR AÇAN SERUM - TAMBOY - 20 ml.

Detaylar


250,00 TL


Stokta yok. (Stoğa girince haberdar olmak için e-postanızı yukarıya yazıp buraya tıklayın)

Loyalty program İndirimli ürün olduğu için alışveriş puanı yoktur.


CHRISTIAN DIOR
CAPTURE R 60/80 FILLER

BOTOX VE LAZERE ARTIK GEREK KALMADI !

DERİN KIRIŞIKLIK DOLDURUCU, BOTOX ETKİLİ, ÇIĞIR AÇAN SERUM
Made in France
TAMBOY - 20 ml.

 

Kırışıklık tedavisinde bir devrim. Botox ve laseri devirip geçen bu benzersiz bakım serumu, ağız çevresindeki gülme mimiklerinin, alındaki çizgilerin, göz çevresindeki ve kaşlar arasındaki kırışıklıkların herhangi bir enjeksiyon veya toksin olmaksızın ve doğal yüz mimiklerini etkilemeden çarpıcı bir şekilde azalmasını sağlar.

Dior dermatologları tarafından geliştirilen bu çok özel serum, direk olarak cildin kök hücreleri üzerine etki ederek, kırışıklıkları tedavi eder.

Kısa zamanda gözle görülür sonuçlar almanızı hedefler. Uygulamada derin çizgiler dolar.Çizgi ve kırışıklıkları yumuşatıp derinden tedavi ederken, cilde gençlik ışıltısını geri kazandırır. Gün geçtikçe kırışıklıklar gözle görülür şekilde azalır. Cilt ipeksi düzgünlükte, parlak ve esnek olur.
İhtiyaç duyan tüm ciltler için uygun olarak formüle edilmiştir.

KULLANIMI:
Cilt bakımında en son adım olarak doğrudan derin kırışıklıkların üzerine uygulayınız. Ayrıca gerektiğinde kırışıklıkların görünümünü azaltmak için makyaj üzerine de uygulanabilir.
Yoğun yapısıyla çok az kullanmanız yeterli olmaktadır.

Gramaj: 20 ml.
-- TAM BOY -


Bu ürünü satın alan diğer müşterilerimiz, şu ürünleri de satın aldılar:

SEPET  

(boş)

Copyright © 2007- 2016 Ecem Güzellik. Sitemizdeki tüm içerik, Ecem Güzellik'e ait olup, izinsiz kopyalama yapanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.