MARKALAR

CLINIQUE LIQUID FACIAL SOAP Mild YÜZ TEMİZLEYİCİ Kuru karma Cilt 200ml

CLINIQUE LIQUID FACIAL SOAP Mild - ÖZEL YÜZ TEMİZLEME SIVI SABUNU - KURU ve KURUYA DÖNÜK KARMA CİLTLER İÇİN - POMPALI AMBALAJINDA - TAM BÜYÜK BOY - 200 ml.

Detaylar


55,00 TL


Stokta yok. (Stoğa girince haberdar olmak için e-postanızı yukarıya yazıp buraya tıklayın)

Loyalty program İndirimli ürün olduğu için alışveriş puanı yoktur.


CLINIQUE

LIQUID FACIAL SOAP

Mild

-- ÖZEL YÜZ TEMİZLEME SIVI SABUNU --

KURU ve KURUYA DÖNÜK KARMA CİLTLER İÇİN

POMPALI AMBALAJINDA

200 ml. - 6,7 oz.

- TAM BÜYÜK BOY -

 

3 ADIMLI TEMEL YÜZ BAKIM SİSTEMİ SETİNİN İLK VE EN TEMEL ÜRÜNÜ
MÜKEMMEL CİLT YARATILABİLİNİR Mİ?? CLINIQUE'IN CEVABI: KESİNLİKLE EVET!!


Dünyaca ünlü Kozmetik markası Clinique’ten, dünyada en çok tercih edilen, 3 adımlı bakım setinin ilk ve en temel ürünü Clinique Liquid Facial Soap - Kuru ve kuruya dönük Karma ciltler için Özel Yüz Temizleme Sıvı Sabunu.

Clinique'in, orijinal ismi "3 Step Skin Care System" olan bu sistem  tüm cilt tipleri için uygundur. Bu sistem sayesinde ilk kullanımdan itibarentemiz, parlak, ışık saçan bir güzelliğe sahip olmak çok kolay ve klinik olarak kanıtlanmış, garantilidir.

3 Adım Sistem'de her adım cildi bir sonraki adıma hazırlamaktadır. Temelde en önemlisi derinlemesine temizlik aşamasıdır. Cilt bu sayede bir sonraki nemlendirme ve bakım işlemi için hazır hale gelmektedir.

Bu özel sıvı sabun cildi derinlemesine temizlerken aynı zamanda yumuşacık ve taptaze bir sonuç yaratır. Asla kuruluğa sebep olmaz.

Alerji testi yapılmış ve kokusuzdur.

Hassas ciltler için de uygundur.

Orijinal Pompalı ambalajındadır. Pompalı ambalaj, üründen gerekli tam miktarı kullanmanızı sağlayan çok önemli bir ayrıntıdır.


Gramaj: 200 ml. - 6,7 oz.

- TAM BÜYÜK BOY -

SEPET  

(boş)

Copyright © 2007- 2015 Ecem Güzellik. Sitemizdeki tüm içerik, Ecem Güzellik'e ait olup, izinsiz kopyalama yapanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.